< terug

Atletiekverenigingen bieden niet-leden trainingsprogramma voor Marathon The Hague; in zomer al van start

16 mei 2026 (0 reacties) Atletiekverenigingen bieden niet-leden trainingsprogramma voor Marathon The Hague; in zomer al van start

De allereerste Marathon The Hague komt eraan op zondag 1 november. Wie zich daarop wil voorbereiden, kan terecht bij Haag Atletiek en atletiekvereniging Sparta. Beide verenigingen startten tijdens de zomermaanden al met speciale trainingen voor leden én niet-leden.

marathonkalender

De meeste complete marathonkalender 2026 vind je hier.Wij hebben de marathons in een kalender overzichtelijk gerangschikt. De marathon is de icoon in de wegatletiek. Heb je marathonplannen? Check dan onze marathonkalender.


Het officiële persmoment van Marathon The Hague komt pas op 27 mei. Dan wordt het hele parcours bekendgemaakt. Tot dusver is alleen bekend dat de route van de eerste Haagse marathon in 11 jaar, de deelnemer zo’n 15 kilometer door het Westland meeneemt. Verder zal het evenement starten en finishen op het Malieveld.

Lees hier verder

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *