Ad
< terug

Muller en Kinnegim winnen laatste JKM (Alle uitslagen)

26 maart 2016 (0 reacties)


  Foto Bas Beentjes

De laatste Jan Knippenberg Memorial werd vandaag gewonnen door Jan Muller .Hij realiseerde over de 125 km een tijd van 11.09.58.Bijzonder was de tweede plaats van de atlete Irene Kinnegim die met 11.15.32 overall tweede werd en ultraloopster Leonie van den Haak ruim voor bleef zij werd 11.56.28 overall derde. Een uitslag die in een ultrawedstrijd wel eens vaker wordt gerealiseerd. Het was de laatste editie van deze ultrawedstrijd. Ooit georganiseerd als eerbetoon aan de in 1995 overleden ultraloper Jan Knippenberg. De strandloop tussen Hoek van Holland en Den Helder was het trainingsparcours van ultraloper Knippenberg en zijn hardloopmaat Ron Theunisse.De wedstrijd werd voor het eerst in 1996 georganiseerd en daarna om de twee jaar georganiseerd.
 

M125, 125K

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Muller   Sprundel 11:09:58  
2 Albert Heikens   Eelde 12:39:05  
3 Pat Leysen   Hoogstraten 13:25:24  
4 Simon Luckett   Haarlem 13:33:29  
5 Bas Haasnoot   Katwijk 13:33:31  
6 Peter de Krijger   Stadskanaal 13:46:20  
7 Tom van der Veldt   Haarlem 14:17:25  
8 Francois Flisijn   Julianadorp 14:23:56  
9 Berry Snoeren   Tilburg 14:59:43  
10 Endymion Kasanardjo   Eindhoven 15:02:18  
11 Jan Spitael   Gijzegem 15:02:34  
12 Peter Jansen   Arnhem 15:04:01  
13 Ferry van der Ent   Hoofddorp 15:08:00  
14 Rut Zoutman   Monster 15:33:20  
15 Edwin Otto   Purmerend 15:44:50  
16 Oscar Rouwhorst   Wormer 15:46:49  
17 Rene Bosch   Vorden 15:46:49  
18 RobertJan Eggens   Eelde 15:54:31  
19 Arjan van den Berg   Delft 16:32:20  
 
V125, 125K
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Irene Kinnegim   Voorschoten 11:15:30  
2 Leonie van den Haak   Amsterdam 11:56:28  
3 Linda Voets   Amsterdam 12:52:04  
4 Leonie Ton   Wissenkerke 13:09:04  
5 Wilma Dierx   Amsterdam 14:29:14  
 
M60, 60K
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Geordie Klein   Schoorl 4:13:30  
2 Ralph Apeldoorn   Heemskerk 4:27:36  
3 Vincent Meers   Gentbrugge 4:29:04  
4 Kees van Helmond   Made 4:37:26  
5 Alfred Roelen   Hillegom 4:42:33  
6 Jeroen Machielsen   Nijverdal 4:45:13  
7 Willem van 't Veer   Wormer 4:59:50  
8 Karl Bleijerberg   Benschop 5:27:40  
9 Dick Abee   Winschoten 5:32:05  
10 Gerrit Bouhuis   Utrecht 5:35:07  
11 Richard Maquelin   Capelle aan den Ijssel 5:41:08  
12 Bastiaan Winkelaar   Kampen 5:43:41  
13 Sipke Zeldenrust   Nijemirdum 5:44:32  
14 Jaap de Graaf   Wijckel 5:47:25  
15 Moma Marrabou   Amsterdam 5:48:44  
16 Jeroen Leijnse   's Gravenhage 5:50:00  
17 Ron van Overhagen   Benschop 5:50:26  
18 Jurre Onrust   Oostzaan 5:56:08  
19 Ruud Verhoef   Utrecht 5:57:44  
20 Ronald Willemsen   Kamperland 6:00:56  
21 Arie Hoogendonk   Maassluis 6:01:34  
22 Rinus Reijngoudt   Dordrecht 6:02:48  
23 Warren Dix   Krimpen aan de Ijssel 6:03:10  
24 Carsten Plitt   Duisburg 6:04:55  
25 Marco Groot   Duvendrecht 6:07:40  
26 Peter van Zijl   Ede 6:08:56  
27 Jon Ossendorp   Nieuwegein 6:09:24  
28 Andre Boom   Haarlem 6:09:56  
29 Mo Idrissi   Heemskerk 6:17:17  
30 Marco Reibestein   's Gravenhage 6:17:46  
31 Bob Bock   Amsterdam 6:19:06  
32 Henk Derks   Haarlem 6:19:38  
33 Albert Koedam   Veenendaal 6:21:42  
34 Sjaak van der Poel   Noordwijk 6:23:29  
35 Lex de Boer   Avenhorn 6:25:18  
36 Matthieu Magielsen   Den Helder 6:27:41  
37 Martijn Brinkers   Amsterdam 6:30:17  
38 Marco Havelaar   Egmond-Binnen 6:35:00  
39 Rik Plakke   Zutphen 6:37:44  
40 Aziz Elkardoudi   Oudekerk ann de Amstel 6:38:52  
41 Wim Krijnen   Berkel en Rodenrijs 6:39:48  
42 Johan Barnard   's Gravenhage 6:46:30  
43 Ron Fokker   Almere 6:47:56  
44 Jean Antoin van der Rijzen   Huijbergen 6:50:52  
45 Rob Koopmans   Juliandorp 6:55:22  
46 Karst Neervoort   Kampen 7:10:37  
47 Marco Hartman   Wildervank 7:16:50  
48 Ron Mollinga   Goutum 7:21:39  
49 Ghislain Dops   Lanaken 7:26:03  
50 Anton Jan Thijsen   Amsterdam 7:39:16  
51 Danny Hajos   Den Helder 7:39:16  
 
V60, 60K
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Heidi Janssens   Eernegem 5:36:55  
2 Monika Hille   Almere 5:46:26  
3 Yvonne Rosenkamp   Raalte 5:53:34  
4 Marja van den Burg   Ter Heijde 6:03:12  
5 Lisenka Beenders   Weert 6:20:45  
6 Renata Vermeulen   Den Helder 6:27:41  
7 Harriet Koorn   Leiden 6:36:32  
8 Ruth Langemeijer   Amsterdam 6:43:14  
9 Margot Baars   Houten 6:49:14  
10 Els Aelbers   Maasmechelen 7:26:

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *