< terug

Start inschrijving 51ste Centraal Beheer Midwinter Marathon

14 oktober 2025 (0 reacties) Start inschrijving 51ste Centraal Beheer Midwinter Marathon

Inschrijven voor de 51ste editie van de Centraal Beheer Midwinter Marathon in Apeldoorn (30, 31 januari en 1 februari 2026) is vanaf dinsdag 14 oktober om 20.00 uur mogelijk via midwintermarathon.nl. De inschrijving sluit op 26 december. Maar als de startbewijzen voor een van de afstanden eerder zijn uitverkocht dan sluit de inschrijving voor die afstand. De inschrijving voor één afstand (de marathon op zaterdag) begint één maand later, namelijk op 14 november 20.00 uur.

“We kijken terug op een zeer geslaagde jubileumeditie in 2025″, aldus Frans Mulderij, voorzitter van de Stichting Marathon Apeldoorn. “Met bijna 19.000 deelnemers was er sprake van een absoluut record”.

De belangstelling voor het hardlopen is nog steeds stijgende. De organisatie heeft dan ook naar oplossingen gezocht om aan de stijgende vraag te voldoen. “Met 500 extra startbewijzen voor de Night Run kunnen we verdeeld over twee starts extra deelnemers toelaten”, aldus Frans Mulderij. “Ook voor de Acht van Apeldoorn zijn zo’n 1500 extra inschrijvingen mogelijk door het toevoegen van een extra startvak”.

Desondanks is de verwachting dat enkele afstanden waaronder de Night Run (vrijdag) en de marathon (zaterdag) al binnen één dag uitverkocht zullen zijn. Traditiegetrouw zijn de startbewijzen voor deze afstanden zeer snel vergeven!

Afstanden
Vrijdag 30 januari

  • Centraal Beheer Night Run – 4 km – vanaf 19.00 uur

Zaterdag 31 januari

  • Centraal Beheer Marathon – 42 km – 10.30 uur

Zondag 1 februari

  • Centraal Beheer Kidsrun – 500 m / 1 km – vanaf 10.00 uur
  • Decathlon 10EM van Apeldoorn (Mini-Marathon) – 10 Engelse Mijl (16,1 km) – 11.15 uur                                               
  • Hollander Techniek 25 van Apeldoorn (Asselronde) – 25 km – 11.45 uur
  • Centraal Beheer Acht van Apeldoorn           – 8 km – 15.00 uur
  • HANOS Businessrun – 8 km en 10EM – 15.00 en 11.15 uur

Neem deel aan één van de afstanden en beleef het leukste hardloopevenement van Nederland.

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *