Eindhovenaar Ronald van Beers rent voor KiKa in New York en haalt binnen 48 uur alruim 1.000 euro op
1 mei 2025 (0 reacties)
EINDHOVEN – Van de Dommel tot de Hudson: Ronald van Beers (31) uit Eindhoven trekt zijn hardloopschoenen opnieuw aan – dit keer voor het goede doel. Na zijn allereerste marathon in Eindhoven afgelopen jaar, rent hij over precies een half jaar de wereldberoemde New York City Marathon. En dat doet hij niet zomaar: hij haalt geld op voor KiKa. Binnen 48 uur stond de teller al op ruim 1.000 euro.
“Het is ongelofelijk hoeveel mensen willen bijdragen als je ergens echt voor gaat,” zegt Ronald enthousiast. “Twee jaar geleden had ik nooit gedacht dat ik überhaupt een marathon zou kunnen lopen. Na de marathon van Eindhoven en Rotterdam is nu New York aan de beurt.”
Ronald liep zijn eerste marathon tijdens de Marathon van Eindhoven in 2024. “Die finish op de Vestdijk vergeet ik nooit meer. Het publiek, de adrenaline, het besef dat ik het gehaald had, dat gaf me zoveel energie dat ik dacht: dit wil ik nog een keer, maar dan groter en voor een goed doel.”
Dat doel werd KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij). “Kinderen horen niet te vechten tegen kanker. Als ik met mijn stappen een steentje kan bijdragen aan onderzoek en betere behandelingen, dan doe ik dat met liefde. Met mijn nieuwe bedrijf proberen wij jongeren een ondernemende houding te laten ontwikkelen. Dat kan echter niet als kinderen of jongeren moeten vechten tegen kanker. Daarom hoop ik dat ik nog een generatie mag meemaken waarbij kinderkanker niet meer bestaat.”
De reacties op zijn actiepagina waren hartverwarmend. “Binnen twee dagen stond er al
meer dan 1.000 euro op de teller en dit is nog maar het begin.”De marathon van New York vindt plaats op zondag 2 november 2025. Ronald traint de komende maanden fanatiek verder. “Elke kilometer die ik loop, is voor de kinderen.” Wie Ronald wil steunen, kan dat doen via zijn actiepagina voor KiKa. Ga naar
https://www.runforkikamarathon.nl/deelnemers en vul Ronald van Beers in.
(Persbericht)
Reacties
Geen reacties.
Al een account, log hier in.