Hassan en Nageeye vreesden voor blessures in New York: ‘Kan trots terugkijken’ (video)
2 november 2025 (0 reacties)
Grote verwachtingen en stoute dromen, maar de benen werkten vandaag niet mee voor Abdi Nageeye en Sifan Hassan in de marathon van New York. “Ik dacht echt dat ik mezelf geblesseerd had gemaakt”, zei Hassan, die zesde werd. Nageeye was al blij deel te kunnen nemen, maar haalde de finish niet.
“Dit is topsport, gewoon balen”, concludeerde Nageeye. Vorig jaar zegevierde hij als eerste Nederlander in New York. Nu was zijn vorm en fitheid niet op het niveau om de titel te prolongeren in een van de grootste en meest prestigieuze marathons ter wereld.
Lees hier verder
Uitstappen in de Kopenhagen halve marathon
In de persconferentie voorafgaande aan de New York marathon informeerden we bij de Nageeye waarom hij uitgestapt was bij de halve marathon van Kopenhagen. Nageeye verklaarde dat hij eruit ging vanwege de kou en de regen. Nu blijkt dat er wel sprake was van lichamelijk ongemak. “”Eind september wilde ik de stekker eruit trekken. Ik stapte uit in de halve marathon van Kopenhagen en toen hebben we een scan gedaan. Ik had vocht overal. In mijn hamstring, lies.” verklaart hij in een gesprek met de NOS
Bekijk hier de verklaring van Nageeye
Reacties
Geen reacties.
Al een account, log hier in.