< terug

Hongaarse politie vindt meer drugs in auto Roelf B. (update video)

13 augustus 2019 (0 reacties)

De Hongaarse politie heeft zo’n zeventien kilo aan drugs gevonden in de auto van de Stadskanaalster atleet Roelf B. Dat meldt de Hongaarse politie.

In de video, die de Hongaarse politie naar buiten heeft gebracht, is te zien hoe een drugshond de bestelbus met Nederlands kenteken doorzoekt. In een tas met het logo van TeamNL worden pillen gevonden. Uit een andere tas komen honderden buisjes met joints tevoorschijn.

De politie laat op de beelden ook een prijslijst zien. Voor een joint of een xtc-pil werd 15 euro gevraagd. Wie er tien afnam, kreeg een korting van 40 euro. De dealers maakten ook gebruik van een Nederlands telefoonnummer voor contact met hun klanten.

Lees hier verder

Maandag werd bekend dat Roelf B. in Hongarije is opgepakt nadat hij vanuit zijn tent, op het muziekfestival Sziget in Boedapest, drugs verkocht. Hij deed dat met een 22-jarige man. Volgens De Telegraaf gaat het om de 22-jarige Gert-Jan N., eveneens uit Stadskanaal.

Lees hier verder

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *