IJzersterk optreden van Job IJtsma en Diane van Es in Utrecht. (uitslagen)
10 juli 2020 (2 reacties)Hij toonde al een tijdje zijn uitstekende vorm maar vanavond kon de coming man van het Team4Mile dat ook laten zien in een eerste officiële wedstrijd.Bij de trackmeeting in Utrecht was de Team4Mile atleet veruit de snelste Nederlander. De winst van Diane van Es met een ijzersterk persoonlijk record was de mooiste prestatie in de 3000 mtr series.
De IJslander Andresson won de 3000 mtr in 8.04.59. IJtsma volgde met een tijd van van 8.07.28.Er was een derde plaats voor Robin van Riel in 8.09.33. Bij de dames was er de winst voor Diane van Es. Zij liep een ijzersterke eindtijd van 8.53.46 een enorme verbetering van haar persoonlijk record (9.03.00). Het betekende een achtste tijd allertijden. Van Es liet de concurrentie ver achter zich.Een tweede plaats voor Irene van der Reijken in 8.58.38. De derde plaats was voor de Belgische Sofie van Acom in 9.03.42. Jasmijn van Lau werd vierde in 9.08.46.
Tess van Randtwijk
In een reactie meldde trainer Johan Voogd ons nog de mooie prestatie van B juniore Tess van Randtwijk. De Apeldoornse realiseerde met een tijd 9.37.09 de tiende tijd allertijden.
Bekijk hier alle uitslagen
1 Hlynur Andresson IJsland 8:04,54 7:59,11
2 Job IJtsma Groningen Atletiek 8:07,28 8:00,00
3 Robin Van Riel AV Attila 8:09,33 7:55,00
4 Bart van Nunen AV Passaat 8:16,25 8:15,61
5 Wouter Heinrich Phanos 8:18,98 8:10,00
6 Michel Butter AV Castricum 8:20,29 7:59,80
7 Maarten Hindriks Groningen Atletiek 8:21,62 8:05,00
8 Vincent Hazeleger Phanos 8:26,03 8:26,77
9 Rik Goethals AV Triathlon 8:27,36 8:15,00
10 Maikel Peeman MSV en AV Flakkee 8:30,56 8:28,00
11 Geart Jorritsma Lichtlopen 8:33,74 8:20,00
12 Maurice Smit AV Fivelstreek 8:39,95 8:36,00
13 Marco van Erp Leiden Atletiek 8:41,47 8:42,76
14 Robin Rietman AV De Liemers 8:43,92 8:30,00
15 Luuk Nusselder AV Argo 8:47,93 8:54,32
16 Mart Ruben Nijhuis AV Triathlon 8:48,35 9:00,00
17 Dirk van Sijpveld VAV 8:50,00 8:30,00
18 Jan Willem Hagen AV `34 Apeldoorn 8:53,66 8:45,00
19 Ruben Garretsen AV Argo 8:54,67 8:54,32
20 Robert Hogerwerf AV Phoenix 8:59,05 9:11,00
21 Leon Graumans AV Phoenix 9:02,73 9:00,00
22 Mervin van der Horst AV Triathlon 9:04,39 8:44,00
23 Thijs Mossel AV Edam 9:08,29 8:55,00
24 Mario Poldervaart Spark 9:08,91 9:10,00
25 Jordy Kloet AV Argo 9:10,01 8:54,32
26 Sibren Lochs U-Track 9:15,32 9:10,60
27 Thijmen van der Loop GSAV Vitalis 9:17,69 8:52,10
28 Martijn van Haren GSAV Vitalis 9:18,26 9:15,00
29 Eric Wolfert MSV en AV Flakkee 9:23,55 9:19,09
30 Floris van Drunen NSAV `t Haasje 9:24,53 9:20,00
31 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek 9:25,19 8:34,64
32 Martijn Verhoeven AV Hera 9:35,96 9:41,00
33 Evert Dirksen VAV 9:47,89 9:30,00
34 Olaf Kerkhof Loopgroep PK 9:52,74 9:52,00
35 Bastiaan Roelofs Nederland 10:08,60 9:45,00
36 Daan Dekker U-Track 10:38,93 10:20,00
# Naam Vereniging Resultaat OBP
1 Diane van Es PAC 8:53,46 9:03,00
2 Irene van der Reijken Rotterdam Atletiek 8:58,83 9:11,00
3 Sofie van Accom Belgie 9:03,42 9:10,00
4 Jasmijn Lau Ciko `66 9:08,46 9:10,00
5 Lisanne Gevelaar-Meuleman LAAC Twente 9:30,90 9:30,00
6 Lianne van de Belt Groningen Atletiek 9:31,83 9:35,00
7 Famke Heinst AV De Liemers 9:32,31 9:25,00
8 Silke Jonkman GSAV Vitalis 9:37,59 9:44,00
9 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer 9:39,94 9:45,00
10 Jacelyn Gruppen Groningen Atletiek 9:40,98 9:35,00
11 Elisa de Jong Groningen Atletiek 9:42,44 9:23,39
12 Jolien de Waard Groningen Atletiek 9:51,01 9:50,00
13 Mariska Poel DEM 10:17,56 9:49,99
14 Josien Scheepens Leiden Atletiek 10:23,18 9:50,00
Reacties
7 Op 11
7 Op 11