< terug

Snelste split ooit, net geen wereldrecord: tijden op 4×400 meter doen monden openvallen op World Relays (video)

3 mei 2026 (0 reacties) Snelste split ooit, net geen wereldrecord: tijden op 4×400 meter doen monden openvallen op World Relays (video)

Voor de Belgian Tornados werd de finale van de 4×400 meter op de World Relays geen wedstrijd om te onthouden, maar toch is het eentje die de geschiedenisboeken in zal gaan. De Zuid-Afrikaan Lythe Pillay liep namelijk de snelste split ooit in een 4×400 meter-wedstrijd en Botswana zette als winnaar de op een na snelste tijd ooit neer.42″66 en 2’54″47.



Het zijn twee tijden uit de 4×400 meter-finale op de World Relays die tot de verbeelding spreken. In een hoogstaande finale, waarin de Belgian Tornados een bijrol speelden, werd er namelijk waanzinnig snel gelopen.

Lees hier verder

Lees ook dit bericht over de Nederlandse estafetteteams

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *