< terug

Verplaatsing van de startlocatie geeft de Halve van Haarlem de mogelijkheid om verder te groeien

16 juli 2025 (0 reacties) Verplaatsing van de startlocatie geeft de Halve van Haarlem de mogelijkheid om verder te groeien

SportSupport Kennemerland is er als organisator van de Halve van Haarlem, in geslaagd om op te schalen in de capaciteit van de halve marathon afstand van het evenement. Hierdoor komen er op woensdag 16 juli 12.00 uur extra startbewijzen op de reeds uitverkochte halve marathon beschikbaar. De Halve van Haarlem is op zondag 28 september 2025.

Renée Faber, coördinator evenementen van SportSupport: “Door de start te verplaatsen van de Grote Markt naar de Nieuwe Gracht en te werken met verschillende startvakken hebben we de mogelijkheid om meer mensen een startbewijs te bieden. Hiermee voldoen we aan de toenemende vraag op met name de langste afstand, te weten de halve marathon.”

Lees hier verder

Lees ook dit artikel

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *