Vrouwenfinale op 100 meter wordt hoogtepunt van eerste competitiedag op Olympische Spelen in Los Angeles: “We willen de Spelen op gang schieten met een knal”
12 november 2025 (0 reacties)
De finale van de 100 meter voor vrouwen in de atletiek wordt tijdens de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles al op de eerste competitiedag gehouden. “We willen de Spelen op gang schieten met een knal en de snelste vrouwen ter wereld het podium geven”, liet Sarah Ferguson, die verantwoordelijk is voor het competitieschema, woensdag optekenen.
Lees hier verder
Het atletiektoernooi begint met twee klappers. De finale van de 100 meter sprint voor vrouwen is al op eerste dag. Een dag later zijn de mannen aan de beurt. “We willen de Spelen groots beginnen”, zei Shana Ferguson, de baas van de sportzaken van LA28.Voor de vrouwen betekent dat dat ze drie races, van series tot finale, op één dag moeten lopen. De marathon, traditioneel in het laatste weekend, blijft aan het einde van het toernooi.
Lees hier verder
Hier het complete programma
Reacties
Geen reacties.
Al een account, log hier in.