Ad
< terug

Een lach en een traan tijdens de Run van Winschoten (deelnemerslijst)

10 september 2019 (0 reacties)

De organisatoren en vrijwilligers zijn klaar voor de 44ste editie van de Run, dit weekend in Winschoten. Ze zijn blij, maar treuren ook.

Erik Buitenkamp en Gerda Niewzwaag waren vele jaren steunpilaren van de Run, de hardloopklassieker in Winschoten. Het komend weekeinde, tijdens de 44ste editie, zijn ze er echter niet bij. ,,Erik overleed eerder dit jaar heel plotseling en Gerda vorige maand aan een ongeneeslijke ziekte’’, vertelt Janny Heijerman, woordvoerder van de organiserende Stichting Ultraloop Winschoten (STUW). ,,We zijn met hen heel gewaardeerde vrijwilligers kwijtgeraakt.’’

Lees hier verder

 RaceName RaceCategory StartNo. LastName MiddleName FirstName Country
100 km 100 km 187 Abee Dick NLD
100 km 100 km 119 Ariesen Erik NLD
100 km 100 km 151 Bakker Eddy NLD
100 km 100 km 88 Beaud Jean-Pierre FRA
100 km 100 km 12 Beek van Mike NLD
100 km 100 km 15 Beek van Patrick NLD
100 km 100 km 90 Beikes Bert DEU
100 km 100 km 23 Böckling Jeffrey NLD
100 km 100 km 191 Bodelier Hein NLD
100 km 100 km 154 Boersma Gerrie NLD
100 km 100 km 129 Boersma Robert NLD
100 km 100 km 132 Bosgraaf Jaap Sije NLD
100 km 100 km 21 Bosscher Erik NLD
100 km 100 km 22 Bouw Jorrick NLD
100 km 100 km 28 Braam Robin DEU
100 km 100 km 82 Bredewolt Arnold NLD
100 km 100 km 202 Bronk von Claudia DEU
100 km 100 km 86 Ceuppens Geert BEL
100 km 100 km 24 Chavanu Nick BEL
100 km 100 km 38 Cornet Joost NLD
100 km 100 km 241 Doornbos Lydia NLD
100 km 100 km 14 Dopan Lukas CZE
100 km 100 km 156 Douw Wim NLD
100 km 100 km 55 Dreijer Richard NLD
100 km 100 km 4 Dubuget Nicolas FRA
100 km 100 km 5 Duquesnoy David FRA
100 km 100 km 152 Elst van Ties NLD
100 km 100 km 36 Frieling Ruud NLD
100 km 100 km 37 Geesink Jörgen NLD
100 km 100 km 157 Graaff de Wim NLD
100 km 100 km 153 Guise Henk NLD
100 km 100 km 53 Hageman Karel NLD
100 km 100 km 183 Hausvater Karel CZE
100 km 100 km 155 Heikens Albert NLD
100 km 100 km 242 Heiml Alexandra AUT
100 km 100 km 31 Hobo Joram NLD
100 km 100 km 212 Honek Jennifer SWE
100 km 100 km 6 Jeans Grant GBR
100 km 100 km 206 Jezek Julia DEU
100 km 100 km 126 Kasanardjo Endymion NLD
100 km 100 km 207 Kasparova Katerina CZE
100 km 100 km 94 Kempinski Roger NLD
100 km 100 km 27 Klaasse Martijn NLD
100 km 100 km 39 Kleis Mikkel DNK
100 km 100 km 124 Kranghand Wessel NLD
100 km 100 km 182 Krijnen Wim NLD
100 km 100 km 19 Kromkamp Rene NLD
100 km 100 km 118 Kuyper Jeroen NLD
100 km 100 km 7 Land van der Cees GBR
100 km 100 km 185 Lantink Jan-Albert NLD
100 km 100 km 54 Lemstra Richard NLD
100 km 100 km 127 Ligthart Peter NLD
100 km 100 km 35 Liviau David BEL
100 km 100 km 17 Loop van der Thijmen NLD
100 km 100 km 10 Lucchese Matteo ITA
100 km 100 km 60 Magielsen Matthieu NLD
100 km 100 km 91 Martens Leo NLD
100 km 100 km 258 Martinuzzi Flore FRA
100 km 100 km 85 Mayringer Peter NLD
100 km 100 km 87 Mcloughlin Michael NLD
100 km 100 km 57 Meszaros Roland HUN
100 km 100 km 117 Michelani Giampiero ITA
100 km 100 km 93 Misler Michal CZE
100 km 100 km 58 Molen Lút NLD
100 km 100 km 52 MORERE Christophe FRA
100 km 100 km 116 Mower Jeremy GBR
100 km 100 km 208 Nilsson Johanna SWE
100 km 100 km 1 Norden van Pascal NLD
100 km 100 km 20 Nosek Michal CZE
100 km 100 km 41 Onrust Jurre NLD
100 km 100 km 33 Oostra Roelof NLD
100 km 100 km 3 Oralek Daniel CZE
100 km 100 km 123 Overal Sjirk NLD
100 km 100 km 209 Pazda-Pozorska Malgorzata POL
100 km 100 km 83 Peters Raimond NLD
100 km 100 km 25 Pignard Jeremy FRA
100 km 100 km 133 Plakke Rik NLD
100 km 100 km 287 Plant Ineke NLD
100 km 100 km 9 Popov Serhii UKR
100 km 100 km 40 Rijswijk van Bram NLD
100 km 100 km 120 Rivero Francisco ESP
100 km 100 km 121 Roest Van der Fred NLD
100 km 100 km 81 Rooij van Marc NLD
100 km 100 km 56 Rooth Martin NLD
100 km 100 km 201 Schokker Hinke NLD
100 km 100 km 181 Scholten Adrie NLD
100 km 100 km 89 Schulze Sander LUX
100 km 100 km 256 Simon Edina HUN
100 km 100 km 59 Sligman Rene NLD
100 km 100 km 84 Solbreck Johan ESP
100 km 100 km 122 Stougie Hans NLD
100 km 100 km 205 Sundberg Sophia SWE
100 km 100 km 51 Swart Nico NLD
100 km 100 km 16 Traeder Martin DEU
100 km 100 km 259 Unoki Katie NLD
100 km 100 km 131 van de Erve Jan NLD
100 km 100 km 18 van den Boogaard Martijn NLD
100 km 100 km 42 Van der Kooi Johannes NLD
100 km 100 km 125 van der Weg Bob NLD
100 km 100 km 2 Velicka Ondrej CZE
100 km 100 km 158 Verfaillie Stefaan BEL
100 km 100 km 286 Verhoeven Silvia NLD
100 km 100 km 130 Veugen Frank NLD
100 km 100 km 211 Vicarova Hana CZE
100 km 100 km 34 Visscher Henry NLD
100 km 100 km 134 Vleghert Raymond NLD
100 km 100 km 204 Voets Linda NLD
100 km 100 km 203 Vries de Bertine NLD
100 km 100 km 92 Vries Dik NLD
100 km 100 km 8 Wegener Gerrit DEU
100 km 100 km 26 Wiersma Piet NLD
100 km 100 km 11 Wilson Michael NLD
100 km 100 km 32 Winkelaar Bastiaan NLD
100 km 100 km 186 WUESTENENK Wim NLD
100 km 100 km 257 Zemering Barbara NLD
100 km 100 km 128 Zuidema Nitish NLD
100 km 100 km 184 Zwaan de Joop NLD

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *