< terug

Wilson Kipsang stuurde nepfoto

3 juli 2020 (0 reacties)

Wilson Kipsang werd door de integriteitscommissie van de World Athletics voor vier jaar geschorst ondermeer vanwege het knoeien met bewijsmateriaal en hij zou valse verklaringen hebben afgelegd aldus de uitleg van de commissie.



De NOS weet te melden dat Kipsang aan de integriteitscommissie had meegedeeld dat hij in mei vorig jaar een dopingtest had gemist als gevolg van een verkeersongeluk met een omgevallen vrachtwagen.Hij stuurde een foto van het ongeluk als bewijsmateriaal, maar uit nader onderzoek bleek dat het om een totaal ander ongeluk ging dat drie maanden later was gebeurd aldus de NOS.

Verkeerde foto
Uit de processtukken blijkt dat Kipsang een collega om een foto heeft gevraagd om daarmee het ongeluk te bewijzen. Hij kreeg een foto toegestuurd die van een ander ongeluk was en stuurde deze foto vervolgens door aan zijn management die deze foto weer doorstuurde naar de integriteitscommissie.

Lees hier verder

Reacties

    Geen reacties.
Al een account, log hier in.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *